Označte si svoju prevádzku, ulicu, či iný nápis efektným 3D dizajnom z rezaného polystyrénu. 3D reklama z polystyrénu je zaujímavá, pútavá, trvácna a cenovo dostupná. Pošlite nám na kontaktný e-mail vašu požiadavku, logo alebo grafiku, tiež farebné prevedenie a radi vám obratom pošleme grafický návrh, termín dodania a cenovú kalkuláciu.

Reklamu, písmo, čísla a značenie vyrábame za použitia plotra s vibračnou pílkou s pracovnou plochou 1,5x3m. Vieme rezať polystyrén o hrúbke až 7cm (ten sa dá následne vrstviť). Veľká prac. plocha nám pomáha uspokojiť takmer všetkých klientov. Text REKLAMA s rozmerom písma tejto veľkosti má dĺžku vyše 20m.
Neváhajte nás kontaktovať.

3d reklama

Hľadáte spoľahlivého výrobcu loga, 3D nápisu, reklamy alebo iného doplnku pre Vaše podnikanie? Sme tou správnou voľbou. Zaoberáme sa výrobou 3D reklamy z polystyrénu pre firmy. Naše produkty vyrábame z polystyrénu, rokmi overeného materiálu na výrobu tohto druhu reklamy. Zaoberáme sa procesom vyrezávania nápisov horúcim drôtom a vibračnou pílkou. Sme schopní vyrezať Vám nápis v rôznej veľkosti alebo tvare.

Jednou z našich výhod je možnosť nechať si spraviť grafický návrh podľa Vašich predstáv úplne zadarmo. Pri výrobe našich výrobkov sa snažíme vytvoriť produkt šitý na mieru. Počas výroby zvyšujeme odolnosť materiálu rôznym farbením a podobnou úpravou materiálu, aby bol použiteľný aj v exteriéri. Samozrejme je len na Vás, či zvolíte reklamu do vnútra budovy alebo pre oči všetkých ľudí vo vonkajšom prostredí. Naše skúsenosti ukazujú, že produkty vyrobené našou technológiou sú mimoriadne odolné. A farbenie im dodáva kreativitu a šmrnc.

Rovnako dokážeme kombinovať základný materiál s doplnkovými ako sú napríklad plexisklo, rôzne druhy penových derivátov alebo plast.
Montáž už nami vytvoreného produktu je veľmi jednoduchá. Dokonca je možné nápis si nasvietiť rôznymi druhmi reflektorov, aby Vaša reklama žiarila.

Naša spoločnosť sa snaží vyrábať 3D logá a reklamné prvky vo vysokej kvalite a zároveň nízkej cene. Rovnako sme schopní vyrábať produkty v rekordne rýchlom čase, čo je samozrejme v dnešnej dobe dôležitá súčasť pohyblivosti na trhu. Tak neváhajte a vyberte si práve nás.