Pri výbere motívu, druhu či tvaru odznaku odporúčame prihliadať na cieľovú skupinu a na posolstvo, ktoré má tento reklamný predmet niesť. Ak ste politická strana či firma zaoberajúca sa napríklad predajom automobilov, je pre vás vhodnejšie klasické či kľúčenkové prevedenie so serióznym motívom, napríklad s logom. A zasa naopak. Ak ste škola, kozmetické štúdio, farmaceutická spoločnosť či iná organizácia, bolo by vhodné zvoliť originálnejší štýl prevedenia s trochou kreativity.

odznaky magnetky

VÝROBA ODZNAKOV NÁS BAVÍ

Kovové, strieborné, zlaté, medené, plastové či z textilu…perfektný doplnok na sako, šaty, tašku, klobúk. O čom hovoríme? No predsa o odznakoch. Už majú za sebou dlhú históriu a napriek tomu sú stále populárne. Predstavte si, že cestujete do práce spojom a obyčajná taška oproti sediaceho človeka vám vyčarí úsmev na perách. Ako to? Sú v tom odznaky. Dokážu zachytiť zábavu, pocity, myšlienky a tým vedia pobaviť, osloviť, prinútiť sa zamyslieť, ale tiež o vás niečo vypovedajú. Stačí len zvoliť správny a originálny motív. Hovoríte si, kde možno takýto originál kúpiť? Veď všetko je v kamenných obchodoch rovnako fádne! Odpoveď je jednoduchá. Najlepšie urobíte, ak oslovíte našu firmu.

Zhmotniť originálnu myšlienku do podoby takéhoto skvelého komunikačného predmetu, je pre nás maličkosť. Ak však nie ste typ, ktorý sa „kamaráti“ s kreativitou, nevadí. Aj na tento problém máme riešenie, v podobe našich grafických služieb. U nás máte dokonca možnosť si zakúpiť výrobný stroj a jednotlivé dielce na výrobu odznakov. Môžeme vás ubezpečiť, že v našej firme sa stretnete s ochotou a flexibilitou. Pre nás je prioritné poskytovať kvalitné výrobné služby, za nízke ceny.

Už ste zvedaví ako budú vyzerať vaše navrhnuté odznaky a radi by ste ich nosili/rozdávali čo najskôr? Sme pripravení na vaše objednávky. Vždy dostatočné plný sklad a pružnosť našich zamestnancov sa postará o to, že dodávka akejkoľvek veľkosti je doručená v čo najrýchlejšom možnom termíne.

PODKLADY A ICH SPRÁVNA PRÍPRAVA

Vieme sa zaručiť za kvalitu a nízku cenu, avšak kvalita nezávisí len od nás. Dôležitú rolu tu hrajú aj vaše pripravené podklady. Celý proces sa začína návrhom, teda predbežným vizuálom. To je čas, kedy prídete vy so svojimi ideami a kreativitou, alebo zasiahneme my s našimi grafickými službami. Vždy vsaďte na výrazný, ale nie príliš zložitý motív. Môžete si zvoliť zábavnú stránku, ako napríklad kresby, obrázky, postavičky, internetové mémy, alebo jednoducho to, čo je pre vás typické. Na druhej strane si môžete (ako firma alebo tiež jednotlivec) zvoliť serióznejšiu prezentáciu, ako napríklad logo, motto, dátum nejakej udalosti atď. Papier, na ktorom je zobrazený grafický motív sa pokryje plastom a potom nasleduje výroba. V nej sa papier zatlačí medzi obe časti odznaku. Motív nie je jediný atribút, ktorý si môžete u nás zvoliť. Ponúkame možnosť vybrať si tvar, ako napríklad kruh, štvorec, srdce, osemhran, iná originálna forma. Tiež máte možnosť si vybrať druh. Buď vsadíte na klasické, magnetové kľúčenkové, alebo blikajúce prevedenie. Je to na vás. Ako sa hovorí, kreativite sa medze nekladú.