Outdoor obchod ako každý iný?

outdoor obchod bratislava

Keď vojdeš dnu, ovanie ťa príjemná vôňa lesa. Je to okúzľujúce. Personál je neskutočne priateľský a nápomocný. Veľmi ma bavilo u nich nakupovať.

Úžasný obchod so super ochotným personálom, ktorý vám s radosťou vysvetlí všetko o predávaných produktoch. Strašne sa nám páčil výber a po návšteve vo wilderoben sme vybavení na ďalšie cestovačky. Vrele odporúčame každému, kto dáva prednosť udržateľným outdoor značkám. Zaručene sa čoskoro vrátime.

Chcela by som, aby ma každý obchod tak dostal ako tento. Parádny výber oblečenia, nesmierne milý, priateľský a ochotný personál.

Nevieš celkom presne čo si vybrať?

Nevadí, vždy ti poradia a nákup ti nielen uľahčia, ale aj spríjemnia.  Nie som zrovna nákupná maniačka, ale toto je iná káva – na tento outdoor obchod sa teším vždy! Skúste a uvidíte sami. Ďakujem za takéto super miesto a prajem veľa zdaru!

patagonia fleece
Úhľadne naukladané Patagonia fleecky

V čom je teda iný?

Včera sme sa zastavili v outdoor obchode pozrieť si nejaké ekologické veci pre nás. Ale potom nám majiteľ obchodu povedal o ich systéme spätného odkúpenia detského oblečenia. Napríklad ak kúpite bundu pre dieťa, tak keď z nej vyrastie, wilderoben od vás odkúpi bundu naspäť do obchodu za 30% pôvodnej ceny. Keď sa im ju podarí predať ďalej, dajú ti zľavu vo výške predajnej sumy na ďalší nákup. Skvelý systém, no nie?

A našťastie pre nášho syna (aj nás), práve dostali úžasnú oranžovú Patagonia bundu. Patagonia je jedna z najviac udržateľných značiek vôbec a vďaka tomuto ich super konceptu je v skutočnosti ešte dvakrát viac eko.

patagonia detska bunda
Patagonia bundička u svojho prvého a následne druhého majiteľa

Asi ste správne detekovali, že predchádzajúci text tvoria recenzie. Všetky ich reálne môžete nájsť na Google (samozrejme, toto je voľný preklad). Takže keď budete najbližšie hľadať outdoor obchod & udržateľné ekologicky vyrábané produkty & príjemnú atmosféru & priateľský staff, ktorý má na vás čas & nadštandardné služby (& doživotnú záruku & opravu odevov & vôbec), tak viete, kam máte ísť. Wilderoben rozhodne nie je obchod ako každý iný!


Hľadajte outdoor obchod wilderoben na Páričkovej 24 v BA alebo https://wilderoben.com


A potom im tiež môžete šupnúť review na Google, nech ľudia vedia, kde je dobre!

You Might Also Like