Deskmate

Spoločnost Deskmate vznikla v roku 1988 a už o pár rokov neskôr začali svoje produkty už distribuovať aj do zahraničia. Dnes je to viac ako 35 krajín, kde poznajú a denne využívajú pečiatky Deskmate. V roku 2005 získala spoločnosť certifikát ISO 9001, s ktorým pracuje dodnes. Firma má však asi najširšiu ponuku. Kúpiť si môžete z rady nevšedných okrúhlych, elipsovitých či obdĺžnikových tvarov, ktoré dostanete až v 23 rôznych veľkostiach. Aj farieb ponúka táto spoločnosť mnoho. Zvoliť si môžete medzi čiernou, zelenou, sivou, modrou či červenou farbou a atramenty môžete mať čierne, modré, červené, zelené i napríklad fialové. Veľmi obľúbená, najmä na školách či u mladých ľudí, je rada s priemerom 18 milimetrov a pastelovými farbami puzdra.

Špeciálne poschodové pečiatky

Pre spoločnosť sú však typické poschodové pečiatky. Je to vlastne jedna pečiatka s tromi rôznymi štočkami a k tomu môžu mať aj každá inú farbu atramentu. Odborne povedané, poschodová Deskmejtka to sú vlastne tri rôzne štočky v jednom telese, je veľmi praktická, pretože nemusíte hľadať každú pečiatku po pracovnom stole. Zrýchli váš pracovný proces, je šikovná a moderná.
Pokiaľ však hľadáte niečo elegantné, ste na správnom mieste. Producent má pre vás aj veľmi praktické vreckové skladacie produkty. Najviac nakupované sú najmä samonamáčacie, ale Deskamte ponúka aj príslušenstvo, farby, laserové gumy, polyméry…

Kvalita za dobrú cenu

O tom, že Deskamte ponúka naozaj kvalitu svedčí tiež fakt, že aj taká veľká a nadnárodná spoločnosť akou je Trodat USA si vybrala práve Deskamte, aby pre nich vyrábala istý druh. Ide o OEM produkty. Ďalším plusom Deskmate je množstvo orazení. Značka vydržia až 100 000 orazení a po doplnení atramentu sa predĺži ich životnosť o ďalších 50 000 orazení. Prečo tak veľa? Pretože majú pevné telo, silnú a spoľahlivú konštrukciu i vysokopevné plasty, z ktorých sú vyrábané. Nezadrhávajú sa, nelámu, majú klasický ale praktický dizajn štočky dobre držia v rámčeku a keďže sa dá vybrať celý blok aj so štočkom a poduškou, atrament sa veľmi ľahko a rýchlo dopĺňa.
Deskmate to je jednoducho spoľahlivý produkt za výbornú cenu.

Peciatky DESKMATE