Wagraf

Spoločnosť Wagraf bola založená ešte v roku 1957 vo Varšave. Jej výhodou je špeciálne uzavretie pri nepoužívaní. Ide o to, že štočok zatvorenej pečiatky netlačí na podušku. Tým sa predlžuje životnosť celej, a to až 5-násobne. Dlhá životnosť produktu ušetrí nielen váš čas, ale aj náklady. Okrem toho sa produkty ľahučko otvárajú, čím sa urýchli a zjednoduší dopĺňanie atramentu. Ďalšou výhodou sú ich protišmykové opatrenia. Pečiatky majú protišmykové gumy nielen na obale, aby sa nešmýkali v rukách, ale aj na spodnej časti. Tieto gumy majú zabezpečiť, aby sa nešmýkala po papieri a odtlačok bol tak jasný a čitateľný.
Okrem toho vám spoločnosť ponúka pečiatky vo farbe čiernej, bielej, šedej, zelenej, červenej, modrej, ale napríklad aj žltej. Vybrať si môžete nielen samonamáčacie, ale aj dátumové, plastové a kovové vreckové pečiatky, ale aj klasické drevené. Výrobky tejto značky to sú kvalitné produkty s klasickým dizajnom a vynikajúcou cenou.

Rada POLAN

Rada POLAN patrí k najobľúbenejšej rade spoločnosti POLAN. Ide vlastne o novú radu so starým názvom. Staršia rada POLAN ponúkala pečiatky vo veľkostiach 5 až 8, nová rada ponúka aj veľkosti 1 až 4. Nová rada POLAN prišla aj s niekoľkými vylepšeniami, novou precíznou konštrukciou, ktorá sa nezadrháva a nezasekáva, hladkým povrchom pre jednoduché a rýchle čistenie, protišmykovými úchytkami, ktoré držia na papieri ale aj s 5 rôznymi farbami podušiek či 10 farbami obalu. Ak si neviete vybrať so širokej ponuky spoločnosti Wagraf, určite siahnite po rade POLAN.

Na záver dodávame, že spoločnosť je držiteľom Zlatej medaily Laur Konzumenta za roky 2006 a 2007 a tiež pracuje s certifikátom ISO 9001:2000. Aj to je dôkazom, že ide o stabilnú spoločnosť s kvalitnými produktmi.

Pečiatky WAGRAF