Veľké priemyselné elektroprevodovky sú odpoveďou na všetky požiadavky moderných prevádzok

elektroprevodovka

V portfóliu elektroprevodoviek VYBO Gears nesmú chýbať ani veľké elektroprevodovky určené pre náročné priemyselné podmienky. Tieto zariadenia sú ideálne na zabezpečenie efektívneho pohonu veľkých zariadení, prípadne zariadení pracujúcich s vysokým krútiacim momentom, ktoré sú hybnou silou pre ťažké aplikácie. Predstavíme vám, v čom sú veľké priemyselné elektroprevodovky VYBO Gears tak výnimočné.

Elektroprevodovky vhodné aj do výbušného prostredia podľa Atex

Veľké priemyselné elektroprevodovky VYBO Gears je možné vyhotoviť podľa požiadaviek Atex na montáž do prostredí s nebezpečenstvom výbuchu. Vhodné sú teda aj do priestorov, kde je zvýšená prašnosť, prípadne výskyt nebezpečných plynov. Prispôsobením zliatinového alebo železného puzdra elektroprevodovky je možné dosiahnuť dokonalú odolnosť voči prachu.

Vysoký vstupný výkon a tiež veľký výstupný krútiaci moment

elektro prevodovkyElektroprevodovky VYBO Gears si hravo poriadia s veľkým krútiacim momentom na výstupe. Podľa veľkosti a spracovania je možné s touto elektroprevodovkou pracovať so vstupným výkonom až na úrovni 1 860 kW a výstupným krútiacim momentom až 162 000 Nm. Výstupný hriadeľ môže mať priemer až do 240 mm.

Mimoriadne robustné spracovanie a všestrannosť

Industriálnu elektroprevodovku VYBO Gears je možné vyhotoviť v ôsmich rôznych veľkostiach. Bez ohľadu na to, ktorú veľkosť si vyberiete, komponenty tejto elektroprevodovky sú dimenzované na náročné priemyselné podmienky. Vybavená je kĺbovými ložiskami a spevnenými tesneniami, spoľahnúť sa teda môžete na extra dlhú životnosť a mimoriadne vysokú účinnosť. Aj napriek svojej robustnosti bude táto elektroprevodovka presne podľa vašich požiadaviek. Vyznačuje sa množstvom voliteľných adaptérov, modulov a ďalších doplnkov, ktoré vám umožnia naplno využiť jej potenciál.

elektroprevodovka vybo

You Might Also Like