Šetrné čistenie podláh a chémia: je to vôbec možné?

setrne cistenie podlahy

Čistenie podláh je možné vykonávať rôznymi spôsobmi. Obyčajná voda samozrejme v mnohých prípadoch nestačí, je však vždy potrebné siahnuť po agresívnej chémii? Platí úmera, že čím agresívnejšie chemické prípravky použijete, tým bude podlaha čistejšia? Vieme, že nie a vysvetlíme vám, prečo to tak je. Zistite, ako je možné, že dokonalé čistenie podlahy si ani zďaleka nevyžaduje agresívnu chémiu.

Spôsobov, akými je možné kvalitne čistiť podlahy je viacero. My využívame také spôsoby čistenia, ktoré sú efektívne nielen z časového hľadiska, ale najmä z pohľadu finálneho výsledku. Nerobíme v tomto smere žiadne kompromisy, našim jediným cieľom je totiž dosiahnuť dokonalo čistú podlahu a trvácny výsledok. Nie je však jedno, akým spôsobom toto umývanie a starostlivosť o podlahy vykonávame. Záleží nám totiž nielen na spokojnosti každého jedného zákazníka, ale tiež na životnom prostredí.

Aký efekt na čistení podláh Brno majú chemické prípravky?

Čistiť podlahy pomocou chemických prípravkov je v drvivej väčšine prípadov nevyhnutnosť. Neznamená to však, že hneď musíte siahnuť po tom najsilnejšom, čo nájdete. Špecializujeme sa aj na šetrné čistění podlah Brno s použitím chémie, ktorá je zásaditá a pri jej použití nehrozí poškodenie povrchov a ostatných materiálov v okolí podlahy. Samotný výsledok čistenia podlahy totiž najviac závisí od konkrétnej techniky čistenia a v tomto smere využívame naše dlhoročné skúsenosti.

pripravky na cistenie podlahy

Ak sa pripravujete na svojpomocné čistenie podláh, je teda potrebné zamerať sa na konkrétnu techniku. V prípade, ak bude technika čistenia podlahy správna, nepotrebujete nutne používať agresívnu chémiu, ktorá môže mať negatívny vplyv na povrch podlahy. Tzv. „kyslá chémia“, ktorá naraz obsahuje množstvo agresívnych látok, je nevyhnutná iba v prípadoch hrubého znečistenia, napríklad po stavebných úpravách.

Zvládneme vyčistiť každý povrch

čistenie podláhŠetrné čistění podlah sme schopní vykonať pri podlahách s akýmkoľvek povrchom, či už ide o umelý, alebo prírodný povrch. Zverte nám do starostlivosti akokoľvek znečistenú podlahu a my sa postaráme o jej dokonalé vyčistenie.

 


Zdroj: https://a-servislipka.cz, https://pixabay.com/

You Might Also Like