Šnekové prevodovky VYBO Gears radu WGM majú v praxi široké využitie

Šnekové prevodovky VYBO Gears spĺňajú všetky predpoklady na to, aby sa stali súčasťou moderného vybavenia každého typu priemyselnej prevádzky. Prevodovky radu WGM sa vyrábajú v rôznych variantoch a teraz vám priblížime ako je možné jednotlivé šnekové prevodovky využiť v praxi.

snekove prevodovkyNároky priemyselných prevádzok sa stále zvyšujú. Dnes sa už bežne stretávame s požiadavkami nielen na bezchybnú a spoľahlivú funkčnosť, ale aj na ďalšie parametre, medzi ktoré patrí aj zvýšená odolnosť proti preťaženiu, či maximálna možná efektivita. Koncepcia šnekových prevodoviek VYBO Gears radu WGM teda požiadavky bezvýhradne spĺňa, čo je dané precíznym dielenským spracovaním a výberom tých najkvalitnejších materiálov.

Šnekové prevodovky VYBO Gears sú vyrobené z tých najkvalitnejších materiálov

Z akých materiálov sú snekove prevodovky VYBO Gears vyrobené?

snekove elektroprevodovky

Samotný rám prevodovky je vyhotovený z kvalitnej hliníkovej zliatiny. Vnútorné komponenty sú vyrobené zo strojárskej ocele, pričom využité boli long-life guferá a veľmi kvalitné tesnenia. Aj vďaka vysokému stupňu výrobného procesu sa v prípade šnekových prevodoviek môžete spoľahnúť na presnosť a plynulosť chodu, veľmi vysokú účinnosť a nízku hlučnosť.

Šnekové prevodovky VYBO Gears sú zároveň odolné voči preťaženiu, čím sú vhodné aj pre tie najnáročnejšie priemyselné aplikácie.

Pri akých zariadeniach je možné využiť šnekové prevodovky VYBO Gears?

Tak ako sme spomenuli vyššie, šnekové prevodovky VYBO Gears radu WGM môžeme rozdeliť do troch variantov, podľa odolnosti a schopnosti zvládať záťaž (variant A, B a C).

Typy:

prevodovky snekove

›Šnekové prevodovky variant A sú vhodné pre ventilátory, montážne linky, dopravníky s ľahkým materiálom a tiež menšie miešačky.

› Variant B si využitie nájde v prípade nákladných výťahov, žeriavových mechanizmov, navijakov či baliacich strojov.

› Do najnáročnejších podmienok je vhodný zas variant C, ktorý si uplatnenie nájde v prípade výťahov pre ťažké materiály, vibračných prístrojov a veľkých miešačiek.


Nech už teda máte akúkoľvek priemyselnú prevádzku, šnekovú prevodovku si u nás určite vyberiete.

snekove prevodovky vybo

You Might Also Like